Pentru sectoarele din Chișinău livrarea gratuită. Pentru suburbii tariful este de 90 lei Comenzile cu suma mai mică de 2000 lei se efectuează prin intermediul Glovo.

(+373) 60 343 - 409

șos. Hîncești 58

COȘ

Posturi vacante

Sofer-expeditor bus categoria B si C Angajam sofer, care detine permis de conducere categoria B si C
Cerinte catre angajat: - Punctual, serios, responsabil, dornic de a munci intr-un colectiv prietenos. - Experienta in domeniu constituie un avantaj.
Responsabilități principale: - transportarea producției (produse alimentare) în raza municipiului Chișinău si apoi pe Republica. - încărcarea la depozit este efectuata de hamali,și descărcarea mărfurilor transportate este efectuata de sofer. - lucrul cu documentele de însoțire.
Program de munca de la 8.00 la 18.00 de Luni pina Vineri inclusiv.
Salariu de la 8000 lei dupa impozitare.
Pachet social complet, prinzul oferit de companie .
Persoana de contact - Eugen 060009367 nataliaminciuc@gmail.com

Hamal la depozit 7500 lei Angajare oficiala. Pachet social complet, Salariu net este de 7500 lei. Graficul de lucru 5 zile in saptamina de la 8.00-17.00 luni - vineri
Cerinte:
Pregatirea fizica; Responsabil; Punctual. Persoana de contact- Aliona tel.060623088

Sortatoare/Sortator ou depozit Compania se ocupa cu transportarea marfurilor alimentare la magazine, lucrul este in cadrul depozitului,
Cerinte: - sortatoare ou - ambalarea oualor (gaina+prepelita); - aranjarea caserolelor in lazi; - indeplinirea ordinelor emise de depozitar; - mentinerea spatiului de lucru in ordine; - pastrarea echipamentului de serviciu in stare curata; - coordonarea comenzilor cu depozitarul; - formarea stocurilor de caserola pentru urmatoarea zi lucratorare
Compania ofera: - Angajare oficiala. - Pachet social complet, - Salariu calculat este conform comenzilor (salariu de la 7000),
Graficul de lucru de luni-vineri de la 08.00 la 18.00
Cerinte: Pregatirea fizica Responsabil(a) Punctual(a)
Telefon: 060623088